Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Maak kennis met korfbal: doe gratis mee aan onze proeftrainingen.
Klik hier voor alle info

Teamsport en blessure leed

Bij een teamsport zijn tactiek, strategie en samenwerking vaak belangrijker in het bepalen van het resultaat dan een individuele, meetbare prestatie. Zo staat het in Wikipedia. Voor de amateursport is vooral de samenwerking van belang. Voor onze vereniging geldt dat niet anders, samen plezier hebben in de korfbalsport. Dat is het credo van KV Wolderwijd. Dat betekent dus niet alleen tijdens de wedstrijden op zaterdag, maar ook bij het trainen, training geven, fluiten, activiteiten organiseren en besturen. En het betekent ook met z’n allen de tent draaiende houden. Maar samen betekent ook elkaar ondersteunen en motiveren. Door je lidmaatschap verbind jij je aan onze vereniging met al deze plezierige aspecten.
Maar wat als je een blessure op loopt of ziek wordt en niet meer kunt spelen en trainen. Dan valt er wel een deel van het plezier weg; maar je hoort nog steeds bij het team en de vereniging. Dat betekent dat het team de plicht heeft jou te blijven ondersteunen. Maar ook jij kunt het team nog ondersteunen, aanmoedigen en waar mogelijk je afgesproken taken voor de vereniging nog uitvoeren.
Bij Wolderwijd geldt dat bij afwezigheid van de eerste drie maanden alles zo doorgaat als het was. En zolang er gebruik van accommodatie en materiaal gemaakt wordt blijft dat ook zo. De contributie blijft verschuldigd en taken moeten indien mogelijk uitgevoerd blijven worden. Anders wordt het als genezing wel heel lang op zich laat wachten. Dan kan een reductie op de contributie besproken worden maar daar zullen dan verenigingondersteunende taken tegenover moeten staan.
Voor ingeplande taken als kantinedienst, rijden of fluiten blijf je altijd zelf verantwoordelijk. Samen met je teamgenoten moet dan een oplossing worden gezocht. De planning kan daar niet mee opgezadeld worden.
Als we ons met zijn allen voor elkaar inzetten kan het leed van een blessure of ziekte best verzacht worden. Betrokkenheid is voor onze vereniging het aller grootste belang.

KV Wolderwijd

 • Glasbewassingnederland.nl
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Official Pizza partner KV Wolderwijd
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Bakker Bart
 • Onze KV Wolderwijd webshop
 • KorfbalTotaal.nl
 • Fysio Focus Zeewolde
 • De goedkoopste kwaliteits zonweringen
 • Financiële Dienstverlening
 • Stoffeerderij Vonk voor al uw stoffeer klussen
 • Freelance Audio engineering, Advies, Verkoop en Verhuur.
 • Drankenspeciaalzaak in Zeewolde
 • Voor al uw maatwerk
 • De schilders met garantie uit Zeewolde

Evenementen Agenda

Giga Kangoeroe Dag 2023


Datum: dinsdag 13 juni
Aanvang: 09:00 uur.


BBQ | Seizoen afsluiting


Datum: zaterdag 17 juni
Aanvang: 14:00 uur.


Kamp 2023


Datum: vrijdag 30 juni
Aanvang: 15:00 uur.


Competitie Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen