Wedstrijden | Regels & Afspraken
Onderstaand overzicht is een opsomming van de regels en afspraken die betrekking hebben op het spelen van wedstrijden en de trainingen.
Wedstrijden
Korfbal is een teamsport: kun je een keer niet, weet dan dat dit vervelend kan zijn voor je team. Probeer daarom altijd tijdig aan te geven als je een keer niet kunt.
De TC heeft dan ook de tijd om indien nodig een vervanger te regelen.
Afmelden voor wedstrijden
Afmelden voor wedstrijden altijd per mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Ook al weten de trainers en coaches de afmelding al, dan nog altijd een mail naar de TC.
Mocht iemand op het aller laatste moment zich moeten afmelden (op de vrijdag of zaterdagochtend) dan graag eerst een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en pas daarna de trainers en coaches OOK op de hoogte brengen.
Afspraken:
- Zorg dat je tijdig bij de wedstrijden aanwezig bent:
- Iedereen heeft van de club een rokje/broekje, een shirt, sokken en een trainingspak gekregen.
Je komt in je trainingspak naar de wedstrijd of je kleedt je om in de kleedkamers: maar altijd in het juiste tenue - Bij thuiswedstrijden kun je beter iets eerder zijn om met z'n allen ook het veld klaar te maken
- Bij uitwedstrijden is de genoemde tijd de vertrektijd! Zorg dus dat je altijd iets eerder klaarstaat.
- Iedereen heeft van de club een rokje/broekje, een shirt, sokken en een trainingspak gekregen.
Trainingen
KV Wolderwijd wil in de basis alle teams de kans geven om 2x per week te trainen: dat kan alleen als bij voldoende deelname. Traint een team 2x per week, dan rekenen de trainers ook op de aanwezigheid van alle spelers tijdens de 2 trainingen.
Afspraken:
- Je bent minimaal 10 minuten van te voren aanwezig.
- Je hebt dan de juiste sportkleding aan: denk hierbij metname aan de juiste schoenen
- Samen trainen = samen opruimen: je gaat pas weg als je team alles heeft opgeruimt
- Je gaat altijd zorgvuldig om met ons materiaal: een bal kost 45 euro, dus NIET mee voetballen
Afmelden voor trainingen
Alle trainers en coaches bereiden hun trainingen voor. Hiermee houden ze rekening met het aantal te verwachten spelers. Daarom ook graag tijdig (minimaal een dag van te voren) afmelden bij de trainers als iemand niet kan trainen.