Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Technische Zaken

Workshop Blessurepreventie door Fysio Focus

Op vrijdag 4 september om 19:00 uur organiseert KV Wolderwijd in samenwerking met Fysio Focus, sponor van, een workshop 'Blessurepreventie' voor alle trainers, coaches en ander belangstellenden van KV Wolderwijd.

Eigenaresse Liv van Fysio Focus zal die avond zelf de workshop verzorgen. Doel van deze avond is kennisoverdracht op gebied van plessurepreventie: Hoe voorkom ik blessures en hoe moet ik handelen bij een blessure.

De aanwezigheid van alle trainers en coaches is 'verplicht'.

Aanvang van de wordkshop is 19:00 en deze zal plaatsvinden in onze kantine.

Lees meer

Teamindeling 2020-2021 (28-6-2020)

De teamindeling voor volgend jaar is rond. Voor de trainers en coaches hebben we nog wat uitdagingen, met name voor de E2. Voor nu trainen de E1 & de E2 dan ook samen.
Elserieke zal hierbij Rick & Matthijs ondersteunen.

Vanaf deze week trainen we in de nieuwe samenstellingen!  Let dus goed op, er zijn diverse tijden aangepast. Dit ook als gevolg van de versoepelde regels ivm het Corona virus.

Team   Dinsdag    Donderdag
Senioren   20:00 tot 21:00   20:00 tot 21:00 
B1   19:00 tot 20:00    19:00 tot 20:00 
C1    19:00 tot 20:00    19:00 tot 20:00 
D1    18:00 tot 19:00    18:00 tot 19:00 
E1 & E2 (voorlopig samen)   18:00 tot 19:00   18:00 tot 19:00
F1 & Kangoeroes   18:00 tot 19:00    
         
KorfbalFit   20:00 tot 21:00    


Onderstaande overzicht is de teamindeling 2020-2021:

Lees meer

Korfbaloefenwedstrijd plannen?

Beste korfbalvrienden!

www.korfbaloefenwedstrijden.nl  kan je helpen!

De nieuwe website korfbaloefenwedstrijden.nl is een platform waar heel korfballend Nederland en België zijn oefenwedstrijden op kan plaatsen. Je kan zoeken naar een tegenstander OF juist gevonden worden. Je plaatst namelijk eenvoudig en snel je eigen oefenwedstrijden online.

√ Zoek op leeftijd (bijv; senioren, junior etc);
√ Zoek op niveau (bijv; A-hoofdklasse, C-2e klasse, dameskorfbal);
√ Zoek op locatie (gebruik de kaart voor een wedstrijd bij jou in de buurt);
√ Zoek naar een scheidsrechter;
√ Wordt gevonden door scheidsrechters;
√ Gebruik je clublogo en kies een oefenwedstrijdfoto

Geen gedoe meer met eindeloos mailen, facebooken, en tegen de tegenstanders oefenen waar je ‘altijd’ al tegen oefent. Gebruik de kaart functie om wedstrijden in de buurt van je eigen vereniging te vinden. Of filter op niveau’s om de perfecte weerstand te vinden.

Lees meer

Korfbal clinics door TOP/SolarCompleet

Op zaterdag 31 augustus komt de selectie van TOP/SolarCompleet naar Zeewolde. 

TOP/SolarCompleet was in het seizoen 2017-2018 de kampioen van Nederland in de Korfbal League. Op 31 augustus zullen zij korfbal clinics geven aan de teams van KV Wolderwijd.

Hiervoor hebben we onderstaand schema gemaakt:

Groep 1:  De E & F teams
Groep 2:  De C, D teams en de senioren
Groep 3:  De A spelers.

De clinics beginnen om 11:00 uur. Verzamelen om 10:45. 

Deze clinics duren ongever 1,5 uur en worden dus gegeven door leden van de selectie van TOP/SolarCompleet.  Dit wil je dus niet missen.

Na afloop van de clinics is er gelegenheid tot het maken van foto's en sluiten we af om 13:00 uur met een lunch voor alle aanwezigen.

Om 14:00 uur speelt onze A1 een korte wedstrijd tegen een afvaardiging van TOP/SolarCompleet. Aansluitend speelt de selectie van TOP/SolarCompleet een demo wedstrijd.

Kom dus zaterdag 31 augustus gezellig naar onze velden want er valt genoeg te beleven.

 

Programma Startdag 31 augustus bekend

Op zaterdag 31 augustus is er weer de jaarlijkse startdag: het moment waarop we het seizoen officieel beginnen.

Op deze dag worden ALLE leden van KV Wolderwijd verwacht. Ook dit jaar is de organisatie er weer in geslaagd om een mooi programma neer te zetten.

Om 13:00 uur is er een lunch voor alle aanwezigen:  kosten voor de lunch bedragen € 2,- per persoon.

Programma:

Tijd Wat Wie
     
9:45 uur  Verzamelen C & A spelers  
9:00 - 10:00 uur Bootcam  C & A 
10:45 uur Verzamelen!! Alle leden KV Wolderwijd
11:00 - 12:30 uur  Clinnics door TOP/SolarCompleet uit Sassenheim Groep 1: E, F & D
    Groep 2: C & Sen 
    Groep 3: A 
12:30 uur 'Foto moment' met TOP/SolarCompleet spelers  
13:00 uur Lunch - € 2,- bijdrage per persoon Alle aanwezigen
14:00 uur KV Wolderwijd A1 - TOP/SolarCompleet A1
14:45 uur Demo wedstrijd TOP/SolarCompleet selectie TOP/SolarCompleet Selectie
17:00 uur Afsluiting  

Wilma Engelsman nieuwe trainersbegeleider KV Wolderwijd

Met ingang van komend seizoen is KV Wolderwijd erin geslaagd om een nieuwe trainersbegeleider te vinden voor haar jeugdtrainers.

Wilma Engelsman zal in deze rol elke 2 weken aanwezig zijn bij de trainingen om samen met de trainers te komen tot een hoger niveau van training geven. Dit alles met als doel om de kinderen meer plezier aan korfbal te laten beleven maar ook om zo meer kwaliteit aan de trainersstaf toe te voegen.

Lees meer

Trainers KV Wolderwijd definitief

Het is de TC van KV Wolderwijd gelukt om alle jeugdteams het komende seizoen weer te voorzien van trainers en coaches.

Na vele gesprekken met huidige trainers, nieuwkomers en spelers is de volgende indeling tot stand gekomen.

A1: Jeroen & Anne
C1: Robert & Haroen
D1: Liesbeth & Mark (en Daniël)
E1: Sam & Rick (en Louise)
E2: Elserieke
F1: Lynn & Anneleen (en Lisa)

Trots kunnen we zijn op de toetreding van een aantal nieuwe namen, maar zeker zijn we ook erg blij dat de meeste trainers van het afgelopen jaar hebben aangegeven ook komend seizoen actief te willen blijven.

Lees meer

Indeling KNKV najaar 2019

Het KNKV heeft de indelingen voor het najaar 2019 bekend gemaakt.

In onderstaand overzicht kun je alvast zien tegen wie je gaat spelen.

  S-046           A2F    
1 Exakwa 5 Za Lelystad     1 Fiducia A2 Za Vleuten
2 Hellas '63 3 Za Nunspeet     2 Huizen A1 Za Huizen
3 Wit-Blauw/Green Organics 4 Za Kampen     3 MIA A1 Za Amersfoort
4 Wolderwijd 1 Za Zeewolde     4 Nova A1 Za Bilthoven
            5 OVVO/De Kroon A2 Za Maarssen
            6 Sparta (N) A1 Za Nijkerk Gld
            7 Tweemaal Zes A1 Za Maartensdijk
            8 Wolderwijd A1 Za Zeewolde
                   
                   
  C2D           D-070    
1 ODIK C1 Za Barneveld     1 De Meeuwen D5 Za Putten
2 Sparta (N) C1 Za Nijkerk Gld     2 Spirit D2 Za Voorthuizen
3 Telstar/dé Register Makelaar C1 Za Hoevelaken     3 Telstar/dé Register Makelaar D3 Za Hoevelaken
4 Wolderwijd C1 Za Zeewolde     4 Wolderwijd D1 Za Zeewolde
                   
                   
  E-111           E-148    
1 De Meeuwen E5 Za Putten     1 DWS E1 Za Kootwijkerbroek
2 Soesterkwartier E1 Za Amersfoort     2 MIA E8 Za Amersfoort
3 Telstar/dé Register Makelaar E3 Za Hoevelaken     3 Unitas/Perspectief E6 Za Harderwijk
4 Wolderwijd E1 Za Zeewolde     4 Wolderwijd E2 Za Zeewolde
                   
                   
  F-019                
1 ASVD F1 Za Dronten            
2 Sparta (Zw) F1 Za Zwolle            
3 Wit-Blauw/Green Organics F1 Za Kampen            
4 Wolderwijd F1 Za Zeewolde            

Het programma met de data en bijbehorende tijden worden na 20 augustus bekend.

Seizoen 2019-2020: Belangrijke data

Het lijkt nog ver weg, maar halverwege augustus starten we alweer met het nieuwe seizoen.

Hieronder tref je alvast een paar belangrijke data aan voor het nieuwe seizoen:

27 augustus 2019 Dinsdag Aanvang traingen
31 augustus 2019 Zaterdag Startdag & oefenwedstrijden 
7 september 2019 Zaterdag Competitie ronde 1
14 september 2019 Zaterdag Competitie ronde 2
21 september 2019 Zaterdag Competitie ronde 3
28 september 2019 Zaterdag Competitie ronde 4
5 oktober 2019 Zaterdag Competitie ronde 5
12 oktober 2019 Zaterdag Competitie ronde 6
19 oktober 2019 Zaterdag Competitie ronde 7 (voor de A) & Inhaal weekend
26 oktober 2019 Zaterdag Competitie ronde 8 (voor de A)
16 november 2019 Zaterdag Oefenwedstrijden zaal
23 november 2019 Zaterdag Zaalcompetitie ronde 1
     
30 december 2019 Maandag Oliebollentoernooi
4 april 2020 Zaterdag Korfbal Finale Ahoy
18 april 2020 Zaterdag Start 2e helft veld
     
20 juni 2020 Zaterdag Seizoensafsluiting 2020
     
18 juli Zaterdag Start zomervakantie Midden

Overige data wordt tzt aangevuld.

Kom jij onze E of F teams versterken?

Voor onze E & F teams zijn we op zoek naar nog een aantal jongens of meisjes.

Ben jij 6 of 7 jaar, dan mag je bij ons meedoen in een F-team.
Ben jij 8 of 9 jaar, dan hebben we plek in een E-team.

Deze teams trainen op de dinsdag (E) en de donderdag (E&F) van 18:00 tot 19:00 uur en spelen op zaterdag een competitiewedstrijd.

Lijkt het jou wat?  Meld je dan nu aan!  Dat kan eenvoudig via deze link: Aanmelden als lid KV Wolderwijd

Lees meer

Teamindeling najaar 2019

Update 19-8-2019

Onderstaand de teamindeling voor het seizoen 2019-2020

S1 BK Za        
Trainer: Yvonne Meetsma          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bosch, Carine van den Carine   M Bolt, Maarten Maarten
V Meetsma, Marijke Marijke   M Bolt, Mark Mark
V Mulder, Elserieke Elserieke   M Bosch, Wim van den Wim
V Potuijt, Nancy Nancy   M Holland, Niek van Niek
        M Maris, Maarten Maarten
             
             
A1 WK Za        
Trainers: Jeroen van de Berg & Anne Engelsman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Brummel, Angela Angela   M Bultman, Rick Rick
V Links, Anneleen Anneleen   M Mulder, Matthijs Matthijs
V Pape, Irissa Irissa   M Ruizendaal, Thomas Thomas
V Scharft, Lynn Lynn   M Vonk, Timon Timon
V Scharft, Sam Sam        
             
             
C1 WK Za        
Trainers Robert van Ravvenswaay & Haroen Jaafar          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bouw, Lisa Lisa   M Bunte, Justin van de Justin
V Bovenkamp, Olivia van de Olivia   M Bunte, Mischa van de Mischa
V Huijing, Daphne Daphne   M Siebering, Karsten Karsten
V Huijing, Emily Emily   M Willemse, Daniël Daniël
V Jager, Naomi de Naomi   M Bultman, Martijn Martijn
V Raalten, Louise van Louise        
V Raalten, Sophie van Sophie        
V Haar, Damaris ter Damaris        
             
             
D1 BK Za        
Trainers: Liesbeth van Holland en Mark Bolt          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Ammers, Chelsey van Chelsey   M Huijing, Gerjan Gerjan
V Jager, Deborah de Deborah   M Knol, Mark Mark
V Kroon, Carmen Carmen   M Bomert, Jeftha Jeftha
V Mulder, Marinthe Marinthe   M Koppelaar, Thabo Thabo
V Veen, Saar Saar        
V Willemse, Anna Anna        
V Bunte, Noortje van de Noortje        
V Mones, Noömi Noömi         
             
             
E1 BK Za        
Trainers: Sam Scharft & Rick Bultman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hove, Daniëlle ten Daniëlle   M Hopkins, Floris Floris
V Plomp, Elyne Elyne   M Willemse, Lucas Lucas
V Bouwmeester, Naomi Naomi        
V Perez Koren, Zoë Zoë        
V Raalten, Madeline van Madeline        
             
             
E2 BK Za        
Trainer: Elserieke Mulder          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hopkins, Sterre Sterre        
V Houtstra, Sanne Sanne        
V Kortstam, Jorjah Jorjah        
V Lee, Carmen van der Carmen        
V Ponsteen, Chloë Chloë        
V Oortjes, Luna Luna        
             
F1 BK Za        
Trainers: Lynn Scharft & Anneleen Links          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Berg, Daphne van den Daphne   M Heemskerk, Job Job
V Maasse, Sarah Sarah   M Sleurink, Siem Siem
V Perez Koren, Quinty Quinty   M Ruijter de, Morris  Morris
V Plomp, Noi Noi        
V Ham, Lynn van den Lynn        
V Ammers, Amy van Amy        

Teamindeling voorjaar 2020

Update 19-8-2019

Onderstaand de teamindeling voor het  voorjaar van 2020

S1 BK Za        
Trainer: Yvonne Meetsma          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bosch, Carine van den Carine   M Bolt, Maarten Maarten
V Meetsma, Marijke Marijke   M Bolt, Mark Mark
V Mulder, Elserieke Elserieke   M Bosch, Wim van den Wim
V Potuijt, Nancy Nancy   M Holland, Niek van Niek
V Visser, Valentina Valentina   M Maris, Maarten Maarten
V Brouwer, Antoinette Antoinette   M Petersen, Gerrit  Gerrit 
             
             
A1 WK Za        
Trainers: Jeroen & Susanne          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Brummel, Angela Angela   M Bultman, Rick Rick
V Links, Anneleen Anneleen   M Mulder, Matthijs Matthijs
V Pape, Irissa Irissa   M Ruizendaal, Thomas Thomas
V Scharft, Lynn Lynn   M Vonk, Timon Timon
V Scharft, Sam Sam        
V Links, Theanne Theanne        
             
             
C1 WK Za        
Trainers Robert van Ravenswaaij & Haroen Jaafar          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bouw, Lisa Lisa   M Bunte, Justin van de Justin
V Bovenkamp, Olivia van de Olivia   M Bunte, Mischa van de Mischa
V Huijing, Daphne Daphne   M Siebering, Karsten Karsten
V Huijing, Emily Emily   M Willemse, Daniël Daniël
V Jager, Naomi de Naomi   M Bultman, Martijn Martijn
V Raalten, Louise van Louise        
V Raalten, Sophie van Sophie        
V Haar, Damaris ter Damaris        
             
             
D1 BK Za        
Trainers: Liesbeth van Holland en Mark Bolt          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Ammers, Chelsey van Chelsey   M Huijing, Gerjan Gerjan
V Jager, Deborah de Deborah   M Knol, Mark Mark
V Kroon, Carmen Carmen   M Bomert, Jeftha Jeftha
V Mulder, Marinthe Marinthe   M Koppelaar, Thabo Thabo
V Willemse, Anna Anna        
             
             
D2 BK Za        
Trainers: Elserieke Mulder          
             
m/v naam & initialen reopnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hove, Daniëlle ten Daniëlle        
V Plomp, Elyne Elyne        
V Bunte, Noortje van de Noortje        
V Mones, Noömi Noömi        
V Hopkins, Sterre Sterre        
V Veen, Saar Saar        
             
             
E1 BK Za        
Trainers:            
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Raalten, Madeline van Madeline   M Hopkins, Floris Floris
V Korstam, Jorjah Jorjah   M Willemse, Lucas Lucas
V Bouwmeester, Naomi Naomi        
V Perez Koren, Zoë Zoë        
             
             
E2 BK Za        
Trainer:            
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Houtstra, Sanne Sanne   M Bosch, Quinten van den Quinten 
V Lee, Carmen van der Carmen        
V Ponsteen, Chloë Chloë        
V Oortjes, Luna Luna        
V Gerards, Nienke Nienke        
V Berg, Lotte van den  Lotte        
             
             
F1 BK Za        
Trainers: Lynn & Anneleen          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Berg, Daphne van den Daphne   M Heemskerk, Job Job
V Maasse, Sarah Sarah   M Ruijter de, Morris  Morris
V Perez Koren, Quinty Quinty        
V Plomp, Noi Noi        
V Ham, Lynn van den Lynn        
V Ammers, Amy van Amy        
V Hopkins, Norah  Norah        

Dinsdag 2 april: Veldschoenenavond ism Only Korfbal

Aanstaande dinsdag 2 april is er de mogelijkheid voor alle leden van KV Wolderwijd om de beste korfbal schoenen voor het komende veldseizoen te kopen.

In samenwerking met Only Korfbal maken we het mogelijk om in onze kantine de juiste, perfect passende korfbal schoenen aan te schaffen.
Goede schoenen voorkomen blesures en zorgen voor meer korfbal plezier.

Only Korfbal zal van 17:30 tot 19:30 uur aanwezig zijn. Kom op tijd zodat je in alle rust de juiste schoen kunt kiezen en passen.

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Geen evenementen