• Home
  • Opstellingen komende week

Opstellingen komende week

1Klasse:S-062 Wedstrijdnummer: BK60856
za 20/04
17:00
Spirit 4 -  Wolderwijd 1
DamesCarine van den Bosch, Elserieke Mulder, Karin Kettenis, Nancy Potuijt
HerenMaarten Bolt, Maarten Maris, Mark Bolt, Niek van Holland, Wim van den Bosch
CoachYvonne Meetsma-Roozeboom
ReservesMarijke Meetsma
Verzamelen15:45
VervoerBolt, van Holland, van den Bosch
LocatieOverhorst in Voorthuizen
Opmerking afgemeld: Susanne van Ravenswaay, Harm van Holland

 

A1Klasse:A-020 Wedstrijdnummer: BK59652
za 20/04
13:00
Wolderwijd A1 -  De Eemvogels A1
DamesAngela Brummel, Irissa Pape, Lotte Rasing, Lynn Scharft, Marijke Meetsma, Naomi ter Haar, Theanne Links
HerenMatthijs Mulder, Ramin Jaafar, Rick Bultman, Thomas Ruizendaal, Timon Vonk
CoachBen Scharft
Verzamelen12:00
ScheidsrechterMaarten Bolt
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde

 

C1Klasse:C-004 Wedstrijdnummer: BK57169
za 20/04
09:45
EKVA C1 -  Wolderwijd C1
DamesAnneleen Links, Damaris Haar ter, Emily Huijing, Lisa Bouw, Louise van Raalten, Sophie van Raalten
HerenKarsten Siebering, Martijn Bultman
CoachHaroen Jaafar, Robert van Ravenswaaij
Verzamelen08:30
VervoerLinks, Haar ter, van Raalten
LocatieFanny Blankers-Koenpark in Almere
Opmerking afgemeld: Daniël Willemse

 

D1Klasse:D-104 Wedstrijdnummer: BK55420
za 20/04
12:00
Wolderwijd D1 -  Exakwa D5
DamesCarmen Kroon, Daphne Huijing, Deborah de Jager, Marinthe Mulder, Naomi de Jager, Olivia van de Bovenkamp
HerenJustin van de Bunte
CoachLiesbeth van Holland
ReservesGerjan Huijing, Mark Knol
Verzamelen11:15
ScheidsrechterRick Bultman
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Anna Willemse, Inge van der Marel, Leah Bomert

 

E1Klasse:E-136 Wedstrijdnummer: BK63952
za 20/04
10:00
Sparta E5 -  Wolderwijd E1
DamesMadeline van Raalten, Noortje van de Bunte, Zoë Perez Koren
HerenGerjan Huijing, Mark Knol
CoachMark Bolt
Verzamelen09:00
VervoerKnol, van Ammers
LocatieLuxool in Nijkerk
Opmerking afgemeld: Chelsey van Ammers

 

E2Klasse:E-210 Wedstrijdnummer: BK55141
za 20/04
10:00
Wolderwijd E2 -  Apeldoorn E2
DamesDaniëlle ten Hove, Elyne Plomp, Saar Veen, Sterre Hopkins
HerenJeftha Bomert, Thabo Koppelaar
CoachElserieke Mulder
Verzamelen09:30
ScheidsrechterMarijke Meetsma
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde

 

F1Klasse:F-105 Wedstrijdnummer: BK51035
za 20/04
10:00
Exakwa F1 -  Wolderwijd F1
DamesDaphne van den Berg, Naomi Bouwmeester, Sarah Maasse, Noï Plomp
HerenJob Heemskerk
CoachLouise van Raalten, Lynn Scharft
Verzamelen09:00
VervoerMaasse, van den Berg
LocatieLangezand in Lelystad
Opmerking afgemeld: Lucas Willemse

 

F2Klasse:F-126 Wedstrijdnummer: BK50786
za 20/04
11:30
Wolderwijd F2 -  De Meeuwen F4
DamesCarmen van der Lee, Jorjah Kortstam, Julia de Vries, Noï Plomp
HerenFloris Hopkins
CoachAngela Brummel, Anneleen Links
ReservesDaphne van den Berg, Job Heemskerk
Verzamelen11:00
ScheidsrechterMatthijs Mulder
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Elize Ravensbergen

 

11,17188

Activiteiten Agenda

Spelregelavond Korfbal Masterz
donderdag 18 april
Aanvang: 19:30
Paas Ontbijt 2019
zaterdag 20 april
Aanvang: 08:30
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo