Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Programma komende week

Korfbal Competitie Overzicht | programma2122veld

20 wedstrijden geselecteerd

week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
di 28/9 20:15Wolderwijd MW1De Meeuwen MW1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 19:45
za 2/10 14:30Purmer 1Wolderwijd 1Purmer-Noord in Purmerend
scheidsrechter: T. op 't Ende
vervoer:       Kettenis, Scharft, Links
vertrek: 12:30
za 2/10 11:00Midlandia A1Wolderwijd A1Veld Midlandia in Bunnik
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Siebering
vertrek: 09:15
za 2/10 11:30Sparta C2Wolderwijd C1Luxool in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, de Jager, Hopkins
vertrek: 10:00
za 2/10 09:30Wolderwijd D1Telstar | Schoonderbeek D2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 09:00
za 2/10 12:00Woudenberg E1Wolderwijd E1De Grift in Woudenberg
scheidsrechter: 
vervoer:       Hommel, Schultz
vertrek: 11:00
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
wo 6/10 20:15De Meeuwen MW1Wolderwijd MW1Putter Eng in Putten
scheidsrechter: Wouter van Zelderen
vervoer:       Bolt, van Holland, van Ravenswaaij
vertrek: 19:15
za 9/10 15:30Wolderwijd 1Triaz 1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Jan Nierkes
aanwezig: 14:30
za 9/10 14:00Wolderwijd A1Spirit A2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 9/10 13:00Wolderwijd C1Telstar | Schoonderbeek C2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 9/10 11:30Sparta D2Wolderwijd D1Luxool in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bouwmeester, Oortjes, van den Berg
vertrek: 10:30
za 9/10 12:00Wolderwijd E1MIA E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: DaniĆ«l Willemse
aanwezig: 11:30
week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
di 12/10 20:15Wolderwijd MW1MIA MW1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 19:45
za 16/10 12:15Wolderwijd C1MIA C2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 16/10 11:00Wolderwijd D1Soesterkwartier D1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 10:30
za 16/10 10:00Wolderwijd E1Unitas | Perspectief E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Martijn Bultman
aanwezig: 09:30
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
wo 20/10 19:30Spirit MW2Wolderwijd MW1De Voorde in Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       van Ravenswaaij, Bolt, Meetsma
vertrek: 18:15
za 23/10 15:30DKV 1Wolderwijd 1Zeewijk in IJmuiden
scheidsrechter: CJ. Steenbeek
vervoer:       Kettenis, Pape, Bultman
vertrek: 13:30
za 23/10 14:00Dindoa A3Wolderwijd A1De Zanderij in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, Willemse, Huijing
vertrek: 12:30
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
za 30/10 15:00Wolderwijd 1Zaandam Zuid 1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:00

0111 Superloten 756x348

Evenementen Agenda

ALV 2021
maandag 11 oktober
Aanvang: 19:30
Oliebollen Toernooi 2021
dinsdag 28 december
Aanvang: 00:00

Competitie Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Commissievergadering
maandag 27 september
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 25 oktober
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 29 november
Aanvang: 19:30

Kantine Agenda

Kantine verhuurd
zaterdag 06 november
Aanvang: 17:00