Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page
  • Home
  • Programma komende weken

Programma komende week

96 wedstrijden geselecteerd

week 46 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019
za 16/11 09:15Wolderwijd E2EKVA E3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 08:45
za 16/11 09:15Wolderwijd F1EKVA F1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 08:45
za 16/11 10:15Wolderwijd E1EKVA E2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 09:45
za 16/11 11:15Wolderwijd D1Unitas / Perspectief D3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 10:30
za 16/11 12:30Wolderwijd 2EKVA 5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 16/11 13:45Wolderwijd C1Tweemaal Zes B2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 16/11 15:00Wolderwijd A1Sparta A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 14:00
za 16/11 16:15Wolderwijd 1Sparta 3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 15:30
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 16:45Sparta 5Wolderwijd 1Watergoor in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Meetsma, van den Bosch
vertrek: 15:30
za 23/11 16:30SKF A2Wolderwijd A1SKF-hal in Veenendaal
scheidsrechter: 
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman
vertrek: 14:45
za 23/11 12:45Wolderwijd C1De Meeuwen C2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
za 23/11 09:00Dindoa E5Wolderwijd E1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Willemse, Plomp
vertrek: 08:00
za 23/11 11:35Wolderwijd E2MIA E7De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 11:00
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 14:50Wolderwijd 1Woudenberg 4De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 14:00
za 30/11 13:35Wolderwijd A1Telstar A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:30
za 30/11 13:15Groen Geel / IJskoud de Beste C2Wolderwijd C1Groen-Geelhal in Wormer
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw, van de Bovenkamp
vertrek: 11:30
za 30/11 11:00Dindoa D2Wolderwijd D1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Knol, Kroon, Veen
vertrek: 09:45
za 30/11 12:30Wolderwijd E1Woudenberg E4De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 12:00
za 30/11 11:00DWS E1Wolderwijd E2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroek
scheidsrechter: 
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 09:45
za 30/11 11:35Wolderwijd F1Tweemaal Zes F1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 13:50Wolderwijd 1MIA 7De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 7/12 11:00Unitas / Perspectief A2Wolderwijd A1De Sypel in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Scharft, Links
vertrek: 09:30
za 7/12 12:40Wolderwijd C1KVA C1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 7/12 11:00Wit-Blauw / Green Organics D2Wolderwijd D1Cellesbroek in Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Willemse, de Jager, Koppelaar
vertrek: 09:30
za 7/12 09:00ODIK E3Wolderwijd E1Veluwehal in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, Bouwmeester, Hopkins
vertrek: 08:00
za 7/12 11:35Wolderwijd E2Spirit E3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
za 7/12 10:00De Meeuwen F1Wolderwijd F1Meeuwen-hal in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Maasse, van der Ham
vertrek: 09:00
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 13:00Antilopen / Lancyr Deelen 6Wolderwijd 1Sportcentrum Buiningpark in Leusden
scheidsrechter: Gert-Jan de Vos
vervoer:       van Holland, Visser, Maris
vertrek: 11:45
za 14/12 13:50Wolderwijd A1MIA A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:45
za 14/12 15:30KIOS C1Wolderwijd C1Estafette in Nieuw Vennep
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van de Bunte, Willemse, de Jager
vertrek: 13:45
za 14/12 12:40Wolderwijd D1Exakwa D3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:45
za 14/12 10:00De Meeuwen E4Wolderwijd E2Meeuwen-hal in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 09:00
za 14/12 11:35Wolderwijd F1DVO / Accountor F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21/12 10:30Tweemaal Zes F1Wolderwijd F1De Vierstee in Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, van den Berg, de Ruijter
vertrek: 09:15

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 25 november
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 09:00
Foto's maken
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:30

Kantine Agenda

Kantine Bezet
vrijdag 15 november
Aanvang: 18:00
Kantine Bezet
zaterdag 16 november
Aanvang: 18:00