• Home
  • Programma komende weken

Programma komende week

42 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 15:20Wolderwijd 1Exakwa 4De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 14:30
za 26/1 14:00Wolderwijd A1Fortissimo A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: R. Stoffelsen
aanwezig: 13:15
za 26/1 12:40Wolderwijd C1DOS Kampen / Veltman C1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 26/1 10:00Exakwa D2Wolderwijd D1De Koploper in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Knol
vertrek: 08:45
za 26/1 11:30Wolderwijd E1MIA E5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Harm van Holland
aanwezig: 11:00
za 26/1 11:30Rood-Wit F2Wolderwijd F1Erica Terpstrahal in Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Bouwmeester, Ravensbergen
vertrek: 10:15
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 15:00ODIK C1Wolderwijd C1Veluwehal in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, van Raalten, Huijing
vertrek: 13:45
za 2/2 12:45Wolderwijd D1ASVD | PV Systems D2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 2/2 09:00Dindoa E4Wolderwijd E1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: Britt van den Hoek
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 08:00
za 2/2 11:30Wolderwijd F1Elburg F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 12:15Spirit 4Wolderwijd 1De Voorde in Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Potuijt, van den Bosch
vertrek: 10:45
za 9/2 12:45Wolderwijd A1Nova A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
za 9/2 12:00Unitas / Perspectief D3Wolderwijd D1De Sypel in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 10:45
za 9/2 11:30Wolderwijd E1Unitas / Perspectief E8De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Naomi ter Haar
aanwezig: 11:00
za 9/2 09:00Exakwa F2Wolderwijd F1De Koploper in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 08:00
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 13:50Wolderwijd 1Antilopen / Lancyr Deelen 6De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 16/2 15:00Dindoa A2Wolderwijd A1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, ter Haar, Vonk
vertrek: 13:45
za 16/2 13:00Sparta C1Wolderwijd C1Watergoor in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Willemse
vertrek: 11:45
za 16/2 12:45Wolderwijd D1DOS Kampen / Veltman D2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 16/2 15:00Telstar E3Wolderwijd E1De Slag in Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Koppelaar
vertrek: 14:00
za 16/2 11:30Wolderwijd F1Wit-Blauw / Green Organics F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:30MIA 7Wolderwijd 1De Bokkeduinen in Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, van Holland, van den Bosch
vertrek: 14:15
za 9/3 13:50Wolderwijd A1Sparta A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
za 9/3 12:40Wolderwijd C1Unitas / Perspectief C2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 9/3 11:00Hellas '63 D1Wolderwijd D1De Brake in Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Willemse, van de Bovenkamp
vertrek: 09:45
za 9/3 11:30Wolderwijd E1ODIK E5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
za 9/3 13:00Oranje Zwart F2Wolderwijd F1ZBC-hal in Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, de Vries
vertrek: 11:45
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 13:50Wolderwijd 1Sparta 5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 16/3 14:40Tweemaal Zes A1Wolderwijd A1De Vierstee in Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 13:15
za 16/3 13:00Exakwa C2Wolderwijd C1De Koploper in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
za 16/3 12:45Wolderwijd D1Oranje Zwart D1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 16/3 09:30Apeldoorn E3Wolderwijd E1Zuiderpark in Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:15
za 16/3 11:30Wolderwijd F1Dindoa F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo