Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Scheidsrechters

Scheidsrechters
zaterdag 07 december 2019
11:35Wolderwijd E2Spirit E3Carine van den Bosch
12:40Wolderwijd C1KVA C1H. Wiegersma (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1MIA 7Ben Scharft
16:30Victum C1Synergo C1Maarten Bolt
19:00Elburg 1Devinco 1Kees Ruizendaal
zaterdag 14 december 2019
11:35Wolderwijd F1DVO / Accountor F2Timon Vonk
12:40Wolderwijd D1Exakwa D3Rick Bultman
13:50Wolderwijd A1MIA A1Sjaak van der Lee (Ben Scharft)
15:30Antilopen / Lancyr Deelen B1Synergo B1Yvonne Meetsma-Roozeboom
19:20DOC 1Fluks 1Maarten Bolt
20:30Sparta 1Reehorst '45 1Kees Ruizendaal
zaterdag 11 januari 2020
11:35Wolderwijd E2Unitas / Perspectief E8Marijke Meetsma
12:45Wolderwijd C1Madjoe C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
zaterdag 18 januari 2020
11:35Wolderwijd F1Huizen F1Irissa Pape
12:35Wolderwijd E1Spirit E4Matthijs Mulder
13:40Wolderwijd D1Rood-Wit D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1Wageningen A3 (Kees Ruizendaal)
zaterdag 25 januari 2020
12:40Wolderwijd C1DKV Victoria C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1DOC 3Ben Scharft
zaterdag 01 februari 2020
11:35Wolderwijd E1Dindoa E5Matthijs Mulder
12:40Wolderwijd A1SKF A2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Sparta 5Kees Ruizendaal
zaterdag 08 februari 2020
11:35Wolderwijd E2DWS E1Timon Vonk
12:30Wolderwijd D1Dindoa D2Rick Bultman
13:30Wolderwijd C1Groen Geel / IJskoud de Beste C2 (Maarten Bolt)
zaterdag 15 februari 2020
11:35Wolderwijd F1De Meeuwen F1Timon Vonk
12:30Wolderwijd E1ODIK E3Matthijs Mulder
13:35Wolderwijd D1Wit-Blauw / Green Organics D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1Unitas / Perspectief A2 (Maarten Bolt)
zaterdag 07 maart 2020
11:35Wolderwijd E2De Meeuwen E4Nancy Potuijt
12:40Wolderwijd C1KIOS C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Antilopen / Lancyr Deelen 6Kees Ruizendaal
zaterdag 14 maart 2020
11:35Wolderwijd F1Spirit F1Timon Vonk
12:30Wolderwijd E1Unitas / Perspectief E4Matthijs Mulder
13:35Wolderwijd D1Hellas '63 D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1De Meeuwen A2 (Maarten Bolt)
zaterdag 21 maart 2020
11:35Wolderwijd E2Dindoa E4Carine van den Bosch
12:40Wolderwijd C1Velocitas C2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Koveni 4Ben Scharft
zaterdag 28 maart 2020
11:35Wolderwijd F1Telstar F1Valentina Visser
12:30Wolderwijd E1Sparta E3Maarten Maris
13:35Wolderwijd D1De Meeuwen D4Maarten Maris
14:50Wolderwijd A1Dindoa A2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen