Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Uitwedstrijden

20 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
zaterdag 1/2 14:00De Meeuwen C2Wolderwijd C1Putten
vervoer:       van de Bunte, van Raalten, Huijing
vertrek: 12:45
zaterdag 1/2 13:00Unitas / Perspectief E8Wolderwijd E2Harderwijk
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 12:00
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
zaterdag 8/2 16:25Woudenberg 4Wolderwijd 1Woudenberg
vervoer:       Bolt, Meetsma, van den Bosch
vertrek: 15:15
zaterdag 8/2 18:15Telstar A1Wolderwijd A1Hoevelaken
vervoer:       Links, Ruizendaal, Brummel, Vonk
vertrek: 16:45
zaterdag 8/2 10:00Woudenberg E4Wolderwijd E1Woudenberg
vervoer:       Perez Koren, Willemse, Plomp
vertrek: 09:00
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
zaterdag 15/2 09:00Spirit E3Wolderwijd E2Voorthuizen
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
vrijdag 21/2 20:30Dindoa A2Wolderwijd A1Ermelo
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Links
vertrek: 19:00
zaterdag 22/2 20:40MIA 7Wolderwijd 1Amersfoort
vervoer:       van Holland, Visser, Maris
vertrek: 19:15
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
zaterdag 29/2 12:00KVA C1Wolderwijd C1Amstelveen
vervoer:       Haar ter, Bultman, van de Bunte, de Jager
vertrek: 10:30
zaterdag 29/2 12:00Huizen F1Wolderwijd F1Huizen
vervoer:       Plomp, van den Berg, van Ammers
vertrek: 11:00
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
zaterdag 7/3 13:00MIA A1Wolderwijd A1Amersfoort
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Vonk
vertrek: 11:30
zaterdag 7/3 13:00Exakwa D3Wolderwijd D1Lelystad
vervoer:       Bomert, Koppelaar, van Ammers, Veen
vertrek: 11:45
zaterdag 7/3 12:30DVO / Accountor F2Wolderwijd F1Bennekom
vervoer:       Perez Koren, Heemskerk, Sleurink
vertrek: 11:00
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
zaterdag 14/3 12:00Madjoe C1Wolderwijd C1Rijnsburg
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:00
zaterdag 14/3 11:00MIA E7Wolderwijd E2Amersfoort
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 10:00
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
zaterdag 21/3 16:20Wageningen A3Wolderwijd A1Wageningen
vervoer:       Pape, Bultman, Brummel, Links
vertrek: 14:30
zaterdag 21/3 12:00Rood-Wit D2Wolderwijd D1Wezep
vervoer:       Knol, Kroon, van Ammers, Mones
vertrek: 10:30
zaterdag 21/3 09:00Spirit E4Wolderwijd E1Voorthuizen
vervoer:       ten Hove, Perez Koren, Hopkins
vertrek: 08:00
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
zaterdag 28/3 16:50DOC 3Wolderwijd 1Bussum
vervoer:       Potuijt, Bolt, van den Bosch
vertrek: 15:30
zaterdag 28/3 12:00DKV Victoria C1Wolderwijd C1Diemen
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:30

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 30 maart
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Korfbal League Finale 2020
zaterdag 04 april
Aanvang: 16:00
Paas Brunch
zaterdag 11 april
Aanvang: 12:00
KAMP 2020
woensdag 20 mei
Aanvang: 16:00
Seizoensafsluiting 2020
zaterdag 27 juni
Aanvang: 16:00