Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Complete Competitie Programma Veld

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wolderwijd in Zeewolde

week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
di 28 sep20:15Wolderwijd MW1 - De Meeuwen MW1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 19:45
 
za 2 okt09:30Wolderwijd D1 - Telstar | Schoonderbeek D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 09:00
za 2 okt11:00Midlandia A1 - Wolderwijd A1locatie:       Bunnik
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Siebering
vertrek: 09:15
za 2 okt11:30Sparta C2 - Wolderwijd C1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, de Jager, Hopkins
vertrek: 10:00
za 2 okt12:00Woudenberg E1 - Wolderwijd E1locatie:       Woudenberg
scheidsrechter: 
vervoer:       Hommel, Schultz
vertrek: 11:00
za 2 okt14:30Purmer 1 - Wolderwijd 1locatie:       Purmerend
scheidsrechter: T. op 't Ende
vervoer:       Kettenis, Scharft, Links
vertrek: 12:30
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
wo 6 okt20:15De Meeuwen MW1 - Wolderwijd MW1locatie:       Putten
scheidsrechter: Wouter van Zelderen
vervoer:       Bolt, van Holland, van Ravenswaaij
vertrek: 19:15
 
za 9 okt11:30Sparta D2 - Wolderwijd D1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bouwmeester, Oortjes, van den Berg
vertrek: 10:30
za 9 okt12:00Wolderwijd E1 - MIA E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: DaniĆ«l Willemse
aanwezig: 11:30
za 9 okt13:00Wolderwijd C1 - Telstar | Schoonderbeek C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 9 okt14:00Wolderwijd A1 - Spirit A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 9 okt15:30Wolderwijd 1 - Triaz 1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Jan Nierkes
aanwezig: 14:30
week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
di 12 okt20:15Wolderwijd MW1 - MIA MW1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 19:45
 
za 16 okt10:00Wolderwijd E1 - Unitas | Perspectief E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Martijn Bultman
aanwezig: 09:30
za 16 okt11:00Wolderwijd D1 - Soesterkwartier D1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 10:30
za 16 okt12:15Wolderwijd C1 - MIA C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
wo 20 okt19:30Spirit MW2 - Wolderwijd MW1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       van Ravenswaaij, Bolt, Meetsma
vertrek: 18:15
 
za 23 okt14:00Dindoa A3 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, Willemse, Huijing
vertrek: 12:30
za 23 okt15:30DKV 1 - Wolderwijd 1locatie:       IJmuiden
scheidsrechter: CJ. Steenbeek
vervoer:       Kettenis, Pape, Bultman
vertrek: 13:30
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
za 30 okt15:00Wolderwijd 1 - Zaandam Zuid 1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:00

0111 Superloten 756x348

Evenementen Agenda

ALV 2021
maandag 11 oktober
Aanvang: 19:30
Oliebollen Toernooi 2021
dinsdag 28 december
Aanvang: 00:00

Competitie Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Commissievergadering
maandag 27 september
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 25 oktober
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 29 november
Aanvang: 19:30

Kantine Agenda

Kantine verhuurd
zaterdag 06 november
Aanvang: 17:00