Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Teamindeling voorjaar 2020

Update 19-8-2019

Onderstaand de teamindeling voor het  voorjaar van 2020

S1 BK Za        
Trainer: Yvonne Meetsma          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bosch, Carine van den Carine   M Bolt, Maarten Maarten
V Meetsma, Marijke Marijke   M Bolt, Mark Mark
V Mulder, Elserieke Elserieke   M Bosch, Wim van den Wim
V Potuijt, Nancy Nancy   M Holland, Niek van Niek
V Visser, Valentina Valentina   M Maris, Maarten Maarten
V Brouwer, Antoinette Antoinette   M Petersen, Gerrit  Gerrit 
             
             
A1 WK Za        
Trainers: Jeroen & Susanne          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Brummel, Angela Angela   M Bultman, Rick Rick
V Links, Anneleen Anneleen   M Mulder, Matthijs Matthijs
V Pape, Irissa Irissa   M Ruizendaal, Thomas Thomas
V Scharft, Lynn Lynn   M Vonk, Timon Timon
V Scharft, Sam Sam        
V Links, Theanne Theanne        
             
             
C1 WK Za        
Trainers Robert van Ravenswaaij & Haroen Jaafar          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bouw, Lisa Lisa   M Bunte, Justin van de Justin
V Bovenkamp, Olivia van de Olivia   M Bunte, Mischa van de Mischa
V Huijing, Daphne Daphne   M Siebering, Karsten Karsten
V Huijing, Emily Emily   M Willemse, Daniël Daniël
V Jager, Naomi de Naomi   M Bultman, Martijn Martijn
V Raalten, Louise van Louise        
V Raalten, Sophie van Sophie        
V Haar, Damaris ter Damaris        
             
             
D1 BK Za        
Trainers: Liesbeth van Holland en Mark Bolt          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Ammers, Chelsey van Chelsey   M Huijing, Gerjan Gerjan
V Jager, Deborah de Deborah   M Knol, Mark Mark
V Kroon, Carmen Carmen   M Bomert, Jeftha Jeftha
V Mulder, Marinthe Marinthe   M Koppelaar, Thabo Thabo
V Willemse, Anna Anna        
             
             
D2 BK Za        
Trainers: Elserieke Mulder          
             
m/v naam & initialen reopnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hove, Daniëlle ten Daniëlle        
V Plomp, Elyne Elyne        
V Bunte, Noortje van de Noortje        
V Mones, Noömi Noömi        
V Hopkins, Sterre Sterre        
V Veen, Saar Saar        
             
             
E1 BK Za        
Trainers:            
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Raalten, Madeline van Madeline   M Hopkins, Floris Floris
V Korstam, Jorjah Jorjah   M Willemse, Lucas Lucas
V Bouwmeester, Naomi Naomi        
V Perez Koren, Zoë Zoë        
             
             
E2 BK Za        
Trainer:            
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Houtstra, Sanne Sanne   M Bosch, Quinten van den Quinten 
V Lee, Carmen van der Carmen        
V Ponsteen, Chloë Chloë        
V Oortjes, Luna Luna        
V Gerards, Nienke Nienke        
V Berg, Lotte van den  Lotte        
             
             
F1 BK Za        
Trainers: Lynn & Anneleen          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Berg, Daphne van den Daphne   M Heemskerk, Job Job
V Maasse, Sarah Sarah   M Ruijter de, Morris  Morris
V Perez Koren, Quinty Quinty        
V Plomp, Noi Noi        
V Ham, Lynn van den Lynn        
V Ammers, Amy van Amy        
V Hopkins, Norah  Norah        

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 20 april
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 25 mei
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 29 juni
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Paas Brunch
zaterdag 11 april
Aanvang: 12:00
KAMP 2020
woensdag 20 mei
Aanvang: 16:00
Seizoensafsluiting 2020
zaterdag 20 juni
Aanvang: 17:00