Teamindeling najaar 2019

Update 19-8-2019

Onderstaand de teamindeling voor het seizoen 2019-2020

S1 BK Za        
Trainer: Yvonne Meetsma          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bosch, Carine van den Carine   M Bolt, Maarten Maarten
V Meetsma, Marijke Marijke   M Bolt, Mark Mark
V Mulder, Elserieke Elserieke   M Bosch, Wim van den Wim
V Potuijt, Nancy Nancy   M Holland, Niek van Niek
        M Maris, Maarten Maarten
             
             
A1 WK Za        
Trainers: Jeroen van de Berg & Anne Engelsman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Brummel, Angela Angela   M Bultman, Rick Rick
V Links, Anneleen Anneleen   M Mulder, Matthijs Matthijs
V Pape, Irissa Irissa   M Ruizendaal, Thomas Thomas
V Scharft, Lynn Lynn   M Vonk, Timon Timon
V Scharft, Sam Sam        
             
             
C1 WK Za        
Trainers Robert van Ravvenswaay & Haroen Jaafar          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bouw, Lisa Lisa   M Bunte, Justin van de Justin
V Bovenkamp, Olivia van de Olivia   M Bunte, Mischa van de Mischa
V Huijing, Daphne Daphne   M Siebering, Karsten Karsten
V Huijing, Emily Emily   M Willemse, Daniël Daniël
V Jager, Naomi de Naomi   M Bultman, Martijn Martijn
V Raalten, Louise van Louise        
V Raalten, Sophie van Sophie        
V Haar, Damaris ter Damaris        
             
             
D1 BK Za        
Trainers: Liesbeth van Holland en Mark Bolt          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Ammers, Chelsey van Chelsey   M Huijing, Gerjan Gerjan
V Jager, Deborah de Deborah   M Knol, Mark Mark
V Kroon, Carmen Carmen   M Bomert, Jeftha Jeftha
V Mulder, Marinthe Marinthe   M Koppelaar, Thabo Thabo
V Veen, Saar Saar        
V Willemse, Anna Anna        
V Bunte, Noortje van de Noortje        
             
             
E1 BK Za        
Trainers: Sam Scharft & Rick Bultman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hove, Daniëlle ten Daniëlle   M Hopkins, Floris Floris
V Plomp, Elyne Elyne   M Willemse, Lucas Lucas
V Bouwmeester, Naomi Naomi        
V Perez Koren, Zoë Zoë        
V Raalten, Madeline van Madeline        
             
             
E2 BK Za        
Trainer: Elserieke Mulder          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hopkins, Sterre Sterre        
V Houtstra, Sanne Sanne        
V Kortstam, Jorjah Jorjah        
V Lee, Carmen van der Carmen        
V Ponsteen, Chloë Chloë        
V Oortjes, Luna Luna        
             
F1 BK Za        
Trainers: Lynn Scharft & Anneleen Links          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Berg, Daphne van den Daphne   M Heemskerk, Job Job
V Maasse, Sarah Sarah   M Sleurink, Siem Siem
V Perez Koren, Quinty Quinty        
V Plomp, Noi Noi        

Activiteiten Agenda

Startdag Seizoen 2019-2020
zaterdag 31 augustus
Aanvang: 10:00

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 26 augustus
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 30 september
Aanvang: 19:30
Algemene Leden Vergadering 2019
maandag 14 oktober
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Start Veldcompetitie Najaar 2019
zaterdag 07 september
Aanvang: 10:00
Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:00

Facebook KV Wolderwijd logo