Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Rij schema uitwedstrijden

In onderstaand overzicht staat het schema voor de chauffeurs van de uitwedstrijden.

Indien je niet kunt rijden, dan graag tijdig ZELF een vervanger regelen.

Vervoer

zaterdag 23 november 2019
16:4515:30Wolderwijd 1van den BoschMeetsmaBolt
16:3014:45Wolderwijd A1BultmanScharftRuizendaal
09:0008:00Wolderwijd E1PlompWillemseten Hove
zaterdag 30 november 2019
13:1511:30Wolderwijd C1van de BovenkampBouwSieberingHaar ter
11:0009:45Wolderwijd D1VeenKroonKnolHuijing
11:0009:45Wolderwijd E2KortstamHopkins
zaterdag 07 december 2019
11:0009:30Wolderwijd A1LinksScharftPape
11:0009:30Wolderwijd D1de JagerWillemsevan de BunteKoppelaar
09:0008:00Wolderwijd E1HopkinsBouwmeesterPlomp
10:0009:00Wolderwijd F1van der HamMaassePerez Koren
zaterdag 14 december 2019
13:0011:45Wolderwijd 1MarisVisservan Holland
15:3013:45Wolderwijd C1Willemsevan de BunteBultmande Jager
10:0009:00Wolderwijd E2Houtstravan der Lee
zaterdag 21 december 2019
10:3009:15Wolderwijd F1de Ruijtervan den BergPlomp
zaterdag 11 januari 2020
17:1515:45Wolderwijd A1ScharftRuizendaalPape
13:3012:15Wolderwijd D1MonesVeenKnolHuijing
10:0009:00Wolderwijd E1van RaaltenBouwmeesterPerez Koren
09:0008:00Wolderwijd F1van der HamSleurinkMaasse
zaterdag 18 januari 2020
12:3011:00Wolderwijd 1van den BoschPotuijtBolt
13:5512:00Wolderwijd C1SieberingWillemsevan de BovenkampBouw
09:0008:00Wolderwijd E2OortjesPonsteen
zaterdag 25 januari 2020
16:1014:45Wolderwijd A1ScharftVonkLinks
10:0008:45Wolderwijd D1van de BunteBomertde JagerWillemse
09:0008:00Wolderwijd E1HopkinsBouwmeesterten Hove
15:0014:00Wolderwijd F1Heemskerkde Ruijtervan Ammers
zaterdag 01 februari 2020
14:0012:45Wolderwijd C1Huijingvan Raaltenvan de Bunte
13:0012:00Wolderwijd E2KortstamHopkins
zaterdag 08 februari 2020
16:2515:15Wolderwijd 1van den BoschMeetsmaBolt
18:1516:45Wolderwijd A1RuizendaalVonkBrummel
10:0009:00Wolderwijd E1PlompWillemsePerez Koren
zaterdag 15 februari 2020
09:0008:00Wolderwijd E2OortjesPonsteen
zaterdag 22 februari 2020
20:4019:15Wolderwijd 1MarisVisservan Holland
zaterdag 29 februari 2020
12:0010:30Wolderwijd C1de Jagervan de BunteBultmanHaar ter
12:0011:00Wolderwijd F1van Ammersvan den BergPlomp
zaterdag 07 maart 2020
13:0011:30Wolderwijd A1VonkBultmanScharft
13:0011:45Wolderwijd D1Veenvan AmmersKoppelaarBomert
12:3011:00Wolderwijd F1SleurinkHeemskerkPerez Koren
zaterdag 14 maart 2020
12:0010:00Wolderwijd C1Huijingvan RaaltenBultman
11:0010:00Wolderwijd E2Houtstravan der Lee
zaterdag 21 maart 2020
16:2014:30Wolderwijd A1LinksBrummelPape
12:0010:30Wolderwijd D1Monesvan AmmersKroonKnol
09:0008:00Wolderwijd E1HopkinsPerez Korenten Hove
zaterdag 28 maart 2020
16:5015:30Wolderwijd 1van den BoschBoltPotuijt
12:0010:30Wolderwijd C1Huijingvan RaaltenHaar ter

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 25 november
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 09:00
Foto's maken
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:30

Kantine Agenda

Kantine Bezet
vrijdag 15 november
Aanvang: 18:00
Kantine Bezet
zaterdag 16 november
Aanvang: 18:00