Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

KV Wolderwijd A1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd A1

11 wedstrijden zijn geselecteerd. 10 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

A-junioren 2e klasse D (zaal)
28-2-2020Wolderwijd A1- SKF A215 - 16
21-2-2020Dindoa A2- Wolderwijd A119 - 14
15-2-2020Wolderwijd A1- Unitas / Perspectief A220 -   9
8-2-2020Telstar A1- Wolderwijd A117 - 15
18-1-2020Wolderwijd A1- Wageningen A315 - 11
11-1-2020De Meeuwen A2- Wolderwijd A120 - 19
14-12-2019Wolderwijd A1- MIA A118 - 11
7-12-2019Unitas / Perspectief A2- Wolderwijd A114 - 13
30-11-2019Wolderwijd A1- Telstar A116 -   9
23-11-2019SKF A2- Wolderwijd A126 - 21
Oefenwedstrijden (zaal)
16-11-2019Wolderwijd A1- Sparta A1
Korfbal Competitie Overzicht | standen1920zaal

De standen in het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
1SKF A21091019219153(66)
2De Meeuwen A21090118207155(52)
3Telstar A11050510133150(-17)
4Dindoa A294149148121(27)
5Wolderwijd A1104068166152(14)
5Unitas / Perspectief A2104068136180(-44)
7Wageningen A393064128145(-17)*P
8MIA A11000100111192(-81)
*P = punten in mindering gebracht
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1920zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
De Meeuwen A2Dindoa A2MIA A1SKF A2Telstar A1Unitas A2Wageningen A3Wolderwijd A1
De Meeuwen A219 - 1826 - 1326 - 1319 - 1720 - 19
Dindoa A214 - 2015 - 1518 - 719 - 14
MIA A16 - 1617 - 219 - 1413 - 1412 - 16
SKF A220 - 1930 - 1024 - 1426 - 1226 - 21
Telstar A110 - 2212 - 916 - 918 - 2217 - 15
Unitas / Perspectief A217 - 2120 - 1912 - 1914 - 1214 - 13
Wageningen A314 - 158 - 2021 - 1110 - 1119 - 16
Wolderwijd A118 - 1115 - 1616 - 920 - 915 - 11
Korfbal Competitie Overzicht | programma1920zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
za 7 mrt13:00MIA A1 - Wolderwijd A1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Vonk
vertrek: 11:30
 
za 14 mrt14:50Wolderwijd A1 - De Meeuwen A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
 
za 21 mrt16:20Wageningen A3 - Wolderwijd A1locatie:       Wageningen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Bultman, Brummel, Links
vertrek: 14:30
 
za 28 mrt14:50Wolderwijd A1 - Dindoa A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 30 maart
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 20 april
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 25 mei
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Korfbal League Finale 2020
zaterdag 04 april
Aanvang: 16:00
Paas Brunch
zaterdag 11 april
Aanvang: 12:00
KAMP 2020
woensdag 20 mei
Aanvang: 16:00
Seizoensafsluiting 2020
zaterdag 20 juni
Aanvang: 17:00