Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

KV Wolderwijd A1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd A1

5 wedstrijden zijn geselecteerd. 4 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

A-junioren 2e klasse D (zaal)
14-12-2019Wolderwijd A1- MIA A118 - 11
7-12-2019Unitas / Perspectief A2- Wolderwijd A114 - 13
30-11-2019Wolderwijd A1- Telstar A116 -   9
23-11-2019SKF A2- Wolderwijd A126 - 21
Oefenwedstrijden (zaal)
16-11-2019Wolderwijd A1- Sparta A1
Korfbal Competitie Overzicht | standen1920zaal

De standen in het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
1SKF A2431078667(19)
2De Meeuwen A2330065952(7)
3Dindoa A2421157149(22)
4Wolderwijd A1420246860(8)
5Wageningen A3310224151(-10)
5Unitas / Perspectief A2310223852(-14)
5Telstar A1310223949(-10)
8MIA A1400404971(-22)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1920zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
De Meeuwen A2Dindoa A2MIA A1SKF A2Telstar A1Unitas A2Wageningen A3Wolderwijd A1
De Meeuwen A219 - 1819 - 17
Dindoa A215 - 1518 - 7
MIA A117 - 2112 - 16
SKF A224 - 1426 - 21
Telstar A116 - 9
Unitas / Perspectief A217 - 2114 - 13
Wageningen A38 - 20
Wolderwijd A118 - 1116 - 9
Korfbal Competitie Overzicht | programma1920zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse D (zaal)
za 11 jan17:15De Meeuwen A2 - Wolderwijd A1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 15:45
 
za 18 jan14:50Wolderwijd A1 - Wageningen A3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
 
za 25 jan16:10Dindoa A2 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Scharft, Brummel, Links, Vonk
vertrek: 14:45
 
za 1 feb12:40Wolderwijd A1 - SKF A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:30
 
za 8 feb18:15Telstar A1 - Wolderwijd A1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, Ruizendaal, Brummel, Vonk
vertrek: 16:45
 
za 15 feb14:50Wolderwijd A1 - Unitas / Perspectief A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
 
za 7 mrt13:00MIA A1 - Wolderwijd A1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Vonk
vertrek: 11:30
 
za 14 mrt14:50Wolderwijd A1 - De Meeuwen A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
 
za 21 mrt16:20Wageningen A3 - Wolderwijd A1locatie:       Wageningen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Bultman, Brummel, Links
vertrek: 14:30
 
za 28 mrt14:50Wolderwijd A1 - Dindoa A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 06 januari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen