Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

KV Wolderwijd C1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd C1

11 wedstrijden zijn geselecteerd. 9 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
8-2-2020Wolderwijd C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C210 -   5
1-2-2020De Meeuwen C2- Wolderwijd C114 - 15
25-1-2020Wolderwijd C1- DKV Victoria C115 -   9
18-1-2020Velocitas C2- Wolderwijd C112 - 19
11-1-2020Wolderwijd C1- Madjoe C16 -   7
14-12-2019KIOS C1- Wolderwijd C114 -   6
7-12-2019Wolderwijd C1- KVA C112 -   5
30-11-2019Groen Geel / IJskoud de Beste C2- Wolderwijd C15 -   8
23-11-2019Wolderwijd C1- De Meeuwen C217 -   5
Oefenwedstrijden (zaal)
16-11-2019Wolderwijd C1- Tweemaal Zes B2
9-11-2019Unitas / Perspectief C2- Wolderwijd C1
Korfbal Competitie Overzicht | standen1920zaal

De standen in het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1Madjoe C1109011811551(64)
2KIOS C19702147556(19)
2Wolderwijd C197021410876(32)
4De Meeuwen C210505108989(0)
5DKV Victoria C11050589987(12)*P
5Groen Geel / IJskoud de Beste C21040686681(-15)
7Velocitas C29018155106(-51)
7KVA C19018148109(-61)
*P = punten in mindering gebracht
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1920zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
De Meeuwen C2DKV Victoria C1Groen Geel C2KIOS C1KVA C1Madjoe C1Velocitas C2Wolderwijd C1
De Meeuwen C29 - 711 - 62 - 716 - 314 - 15
DKV Victoria C111 - 89 - 67 - 818 - 410 - 5
Groen Geel / IJskoud de Beste C25 - 416 - 94 - 1010 - 55 - 8
KIOS C110 - 811 - 45 - 1214 - 6
KVA C15 - 94 - 54 - 1210 - 10
Madjoe C113 - 715 - 711 - 47 - 811 - 4
Velocitas C25 - 87 - 135 - 82 - 1712 - 19
Wolderwijd C117 - 515 - 910 - 512 - 56 - 7
Korfbal Competitie Overzicht | programma1920zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
za 29 feb12:00KVA C1 - Wolderwijd C1locatie:       Amstelveen
scheidsrechter: JH. Wichers
vervoer:       Haar ter, Bultman, van de Bunte, de Jager
vertrek: 10:30
 
za 7 mrt12:40Wolderwijd C1 - KIOS C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 14 mrt12:00Madjoe C1 - Wolderwijd C1locatie:       Rijnsburg
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:00
 
za 21 mrt12:40Wolderwijd C1 - Velocitas C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 28 mrt12:00DKV Victoria C1 - Wolderwijd C1locatie:       Diemen
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:30

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 30 maart
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 20 april
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 25 mei
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Korfbal League Finale 2020
zaterdag 04 april
Aanvang: 16:00
Paas Brunch
zaterdag 11 april
Aanvang: 12:00
KAMP 2020
woensdag 20 mei
Aanvang: 16:00
Seizoensafsluiting 2020
zaterdag 20 juni
Aanvang: 17:00