Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

KV Wolderwijd C1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd C1

6 wedstrijden zijn geselecteerd. 4 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
14-12-2019KIOS C1- Wolderwijd C114 -   6
7-12-2019Wolderwijd C1- KVA C112 -   5
30-11-2019Groen Geel / IJskoud de Beste C2- Wolderwijd C15 -   8
23-11-2019Wolderwijd C1- De Meeuwen C217 -   5
Oefenwedstrijden (zaal)
16-11-2019Wolderwijd C1- Tweemaal Zes B2
9-11-2019Unitas / Perspectief C2- Wolderwijd C1
Korfbal Competitie Overzicht | standen1920zaal

De standen in het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1KIOS C1440084026(14)
2Madjoe C1430164821(27)
2Wolderwijd C1430164329(14)
4De Meeuwen C2420244037(3)
4DKV Victoria C1420243637(-1)
6Groen Geel / IJskoud de Beste C2410322033(-13)
7KVA C1401312243(-21)
7Velocitas C2401312245(-23)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1920zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
De Meeuwen C2DKV Victoria C1Groen Geel C2KIOS C1KVA C1Madjoe C1Velocitas C2Wolderwijd C1
De Meeuwen C211 - 616 - 3
DKV Victoria C111 - 810 - 5
Groen Geel / IJskoud de Beste C24 - 105 - 8
KIOS C110 - 814 - 6
KVA C14 - 510 - 10
Madjoe C114 - 77 - 8
Velocitas C25 - 82 - 17
Wolderwijd C117 - 512 - 5
Korfbal Competitie Overzicht | programma1920zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
za 11 jan12:45Wolderwijd C1 - Madjoe C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
 
za 18 jan13:55Velocitas C2 - Wolderwijd C1locatie:       Leiderdorp
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Siebering, Bouw, van de Bovenkamp
vertrek: 12:00
 
za 25 jan12:40Wolderwijd C1 - DKV Victoria C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 1 feb14:00De Meeuwen C2 - Wolderwijd C1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, van Raalten, Huijing
vertrek: 12:45
 
za 8 feb13:30Wolderwijd C1 - Groen Geel / IJskoud de Beste C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:45
 
za 29 feb12:00KVA C1 - Wolderwijd C1locatie:       Amstelveen
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Bultman, van de Bunte, de Jager
vertrek: 10:30
 
za 7 mrt12:40Wolderwijd C1 - KIOS C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 14 mrt12:00Madjoe C1 - Wolderwijd C1locatie:       Rijnsburg
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:00
 
za 21 mrt12:40Wolderwijd C1 - Velocitas C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 28 mrt12:00DKV Victoria C1 - Wolderwijd C1locatie:       Diemen
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 06 januari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen