KV Wolderwijd E1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd E1

7 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

E-pupillen poule 103 (zaal)
19-1-2019Spirit E6- Wolderwijd E19 -   5
12-1-2019Wolderwijd E1- Apeldoorn E34 - 13
15-12-2018ODIK E5- Wolderwijd E12 - 14
8-12-2018Wolderwijd E1- Telstar E31 - 12
1-12-2018Unitas / Perspectief E8- Wolderwijd E12 - 17
24-11-2018Wolderwijd E1- Dindoa E40 -   6
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018Wolderwijd E1- Unitas / Perspectief E54 - 16
Korfbal Competitie Overzicht | standen1819zaal

De standen in het team Wolderwijd E1

E-pupillen poule 103 (zaal)
1Telstar E36600129025(65)
1Apeldoorn E36600126216(46)
3Dindoa E4631273620(16)
3Spirit E6631274435(9)
5Wolderwijd E1620444144(-3)
6MIA E5510421736(-19)
6ODIK E5510422151(-30)
8Unitas / Perspectief E860060690(-84)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1819zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd E1

E-pupillen poule 103 (zaal)
Apeldoorn E3Dindoa E4MIA E5ODIK E5Spirit E6Telstar E3Unitas E8Wolderwijd E1
Apeldoorn E36 - 59 - 07 - 1
Dindoa E46 - 64 - 710 - 0
MIA E51 - 51 - 813 - 0
ODIK E510 - 192 - 14
Spirit E64 - 119 - 39 - 5
Telstar E314 - 29 - 829 - 0
Unitas / Perspectief E82 - 162 - 52 - 17
Wolderwijd E14 - 130 - 61 - 12
Korfbal Competitie Overzicht | programma1819zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd E1

E-pupillen poule 103 (zaal)
za 26 jan11:30Wolderwijd E1 - MIA E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Harm van Holland
aanwezig: 11:00
 
za 2 feb09:00Dindoa E4 - Wolderwijd E1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: Britt van den Hoek
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 08:00
 
za 9 feb11:30Wolderwijd E1 - Unitas / Perspectief E8locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Naomi ter Haar
aanwezig: 11:00
 
za 16 feb15:00Telstar E3 - Wolderwijd E1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Koppelaar
vertrek: 14:00
 
za 9 mrt11:30Wolderwijd E1 - ODIK E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
 
za 16 mrt09:30Apeldoorn E3 - Wolderwijd E1locatie:       Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:15
 
za 23 mrt11:30Wolderwijd E1 - Spirit E6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:00
 
za 30 mrt11:00MIA E5 - Wolderwijd E1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 10:00

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo