Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Complete Competitie Programma Zaal

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wolderwijd in Zeewolde

week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21 dec10:30Tweemaal Zes F1 - Wolderwijd F1locatie:       Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, van den Berg, de Ruijter
vertrek: 09:15
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11 jan09:00Spirit F1 - Wolderwijd F1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, Sleurink, van der Ham
vertrek: 08:00
za 11 jan10:00Unitas / Perspectief E4 - Wolderwijd E1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Perez Koren, Bouwmeester
vertrek: 09:00
za 11 jan11:35Wolderwijd E2 - Unitas / Perspectief E8locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Marijke Meetsma
aanwezig: 11:00
za 11 jan12:45Wolderwijd C1 - Madjoe C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
za 11 jan13:30Hellas '63 D2 - Wolderwijd D1locatie:       Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Knol, Veen, Mones
vertrek: 12:15
za 11 jan17:15De Meeuwen A2 - Wolderwijd A1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 15:45
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18 jan09:00Dindoa E4 - Wolderwijd E2locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
za 18 jan11:35Wolderwijd F1 - Huizen F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
za 18 jan12:30Koveni 4 - Wolderwijd 1locatie:       Nieuwegein
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Potuijt, van den Bosch
vertrek: 11:00
za 18 jan12:35Wolderwijd E1 - Spirit E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 12:00
za 18 jan13:40Wolderwijd D1 - Rood-Wit D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 12:45
za 18 jan13:55Velocitas C2 - Wolderwijd C1locatie:       Leiderdorp
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Siebering, Bouw, van de Bovenkamp
vertrek: 12:00
za 18 jan14:50Wolderwijd A1 - Wageningen A3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25 jan09:00Sparta E3 - Wolderwijd E1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Bouwmeester, Hopkins
vertrek: 08:00
za 25 jan10:00De Meeuwen D4 - Wolderwijd D1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Willemse, de Jager, Bomert
vertrek: 08:45
za 25 jan12:40Wolderwijd C1 - DKV Victoria C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 25 jan13:50Wolderwijd 1 - DOC 3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 25 jan15:00Telstar F1 - Wolderwijd F1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van Ammers, de Ruijter
vertrek: 14:00
za 25 jan16:10Dindoa A2 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Scharft, Brummel, Links, Vonk
vertrek: 14:45
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1 feb11:35Wolderwijd E1 - Dindoa E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
za 1 feb12:40Wolderwijd A1 - SKF A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:30
za 1 feb13:00Unitas / Perspectief E8 - Wolderwijd E2locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 12:00
za 1 feb13:50Wolderwijd 1 - Sparta 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 1 feb14:00De Meeuwen C2 - Wolderwijd C1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, van Raalten, Huijing
vertrek: 12:45
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8 feb10:00Woudenberg E4 - Wolderwijd E1locatie:       Woudenberg
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Willemse, Plomp
vertrek: 09:00
za 8 feb11:35Wolderwijd E2 - DWS E1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
za 8 feb12:30Wolderwijd D1 - Dindoa D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:45
za 8 feb13:30Wolderwijd C1 - Groen Geel / IJskoud de Beste C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:45
za 8 feb16:25Woudenberg 4 - Wolderwijd 1locatie:       Woudenberg
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Meetsma, van den Bosch
vertrek: 15:15
za 8 feb18:15Telstar A1 - Wolderwijd A1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, Ruizendaal, Brummel, Vonk
vertrek: 16:45
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15 feb09:00Spirit E3 - Wolderwijd E2locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
za 15 feb11:35Wolderwijd F1 - De Meeuwen F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
za 15 feb12:30Wolderwijd E1 - ODIK E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 12:00
za 15 feb13:35Wolderwijd D1 - Wit-Blauw / Green Organics D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 12:45
za 15 feb14:50Wolderwijd A1 - Unitas / Perspectief A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22 feb20:40MIA 7 - Wolderwijd 1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       van Holland, Visser, Maris
vertrek: 19:15
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29 feb12:00KVA C1 - Wolderwijd C1locatie:       Amstelveen
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Bultman, van de Bunte, de Jager
vertrek: 10:30
za 29 feb12:00Huizen F1 - Wolderwijd F1locatie:       Huizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, van den Berg, van Ammers
vertrek: 11:00
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7 mrt11:35Wolderwijd E2 - De Meeuwen E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 11:00
za 7 mrt12:30DVO / Accountor F2 - Wolderwijd F1locatie:       Bennekom
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Heemskerk, Sleurink
vertrek: 11:00
za 7 mrt12:40Wolderwijd C1 - KIOS C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 7 mrt13:00MIA A1 - Wolderwijd A1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Vonk
vertrek: 11:30
za 7 mrt13:00Exakwa D3 - Wolderwijd D1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Bomert, Koppelaar, van Ammers, Veen
vertrek: 11:45
za 7 mrt13:50Wolderwijd 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14 mrt11:00MIA E7 - Wolderwijd E2locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 10:00
za 14 mrt11:35Wolderwijd F1 - Spirit F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
za 14 mrt12:00Madjoe C1 - Wolderwijd C1locatie:       Rijnsburg
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:00
za 14 mrt12:30Wolderwijd E1 - Unitas / Perspectief E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 12:00
za 14 mrt13:35Wolderwijd D1 - Hellas '63 D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 12:45
za 14 mrt14:50Wolderwijd A1 - De Meeuwen A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21 mrt09:00Spirit E4 - Wolderwijd E1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Perez Koren, Hopkins
vertrek: 08:00
za 21 mrt11:35Wolderwijd E2 - Dindoa E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
za 21 mrt12:00Rood-Wit D2 - Wolderwijd D1locatie:       Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Knol, Kroon, van Ammers, Mones
vertrek: 10:30
za 21 mrt12:40Wolderwijd C1 - Velocitas C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 21 mrt13:50Wolderwijd 1 - Koveni 4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 21 mrt16:20Wageningen A3 - Wolderwijd A1locatie:       Wageningen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Bultman, Brummel, Links
vertrek: 14:30
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28 mrt11:35Wolderwijd F1 - Telstar F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Valentina Visser
aanwezig: 11:00
za 28 mrt12:00DKV Victoria C1 - Wolderwijd C1locatie:       Diemen
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:30
za 28 mrt12:30Wolderwijd E1 - Sparta E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 28 mrt13:35Wolderwijd D1 - De Meeuwen D4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:45
za 28 mrt14:50Wolderwijd A1 - Dindoa A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:45
za 28 mrt16:50DOC 3 - Wolderwijd 1locatie:       Bussum
scheidsrechter: 
vervoer:       Potuijt, Bolt, van den Bosch
vertrek: 15:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 06 januari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen